Modal

Kurumsal | HAKKIMIZDA

 

1992 yılında kurulan Parkur Turizm Seyahat Acentası, kuruluş itibariyle iç ve dış turlar, kültür turları, günübirlik turlar ve doğa turları alanında faaliyet göstermiş olup halen bu organizasyonlarına devam etmektedir. Öncü ve yenilikçi hizmet anlayışından taviz vermeden, toplumsal sorumluluk bilinci ile hareket etmeyi kendine prensip edinen Parkur Turizm, 2010 yılından itibaren yeni bir yapılanmaya gitmiştir. Bu çerçevede Hac ve Umre sektöründe uzun yıllardır hizmet veren tecrübeli kadrosu ve yeni ortaklık yapısıyla faaliyet gösterdiği alanların başına temel uzmanlık konusu olarak Hac ve Umre organizasyonlarını, Ortadoğu ve Balkan Turlarını da eklemiş ve sektörde bugünkü yerini almıştır.

Her geçen gün daha iyi hizmet verme anlayışı ile yola çıkan acentamız, sağlam alt yapısı, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile birlikte Türkiye geneline yayılmış yetkili kayıt acentaları ile her zaman sizlerin güvenini kazanmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Yapılan tüm çalışmalarda ve verilen tüm hizmetlerde her zaman en iyisini sizlere sunmaya gayret eden Parkur Turizm, bu yolda hiç bir fedakârlıktan kaçınmamıştır.

Bu düşüncelerle, siz kıymetli dostlarımızın manevi varlığını ve desteğini hep yanımızda hissedip, bundan aldığımız güçle çok daha iyi yerlerde sizlere en iyiyi, en güzeli vermenin gayreti içerisindeyiz.

Farkı, yaşayarak anlamanız için biz her zaman yanınızdayız.
Keyifli, sağlıklı, huzur ve mutluluk dolu günler dileriz.

 

Hac ve Umre Organizasyonu

Hac ve Umre doğru bilgi ve rehberlik gerektiren bir ibadettir. Bu sebepledir ki; mukaddes beldelerin misafirlerini aydınlatmak ve her türlü zorluklarını gidermek ancak tecrübe ile mümkün olmaktadır.


Parkur Turizm, verilen hizmetin manevi sorumluluğunun bilinciyle tüm hacılarımızın ve umrecilerimizin ibadetlerinin şartlarını hakkıyla yerine getirebilmeleri için hiç bir fedakârlıktan kaçınmamaktadır.

Bu mukaddes yolculuğa çıkan siz Allah’ın değerli misafirlerinin Kur’an ve Sünnet ışığında, bid’at ve hurafelerden uzak bir Hac ve Umre yapmaları bizim için büyük bir ehemmiyet arz etmektedir. Amacımız; usulüne uygun bir ibadet, güven ve huzur, sağlıklı intikal, ikamet ve yüksek tecrübeye dayalı üstün hizmet anlayışı ile sizlere en iyiyi ve en güzeli sunabilmektir.

Parkur Turizm olarak misafirlerimize en güzel hizmeti verebilmek sağlıklı, huzurlu ve huşu içinde bir Hac ve Umre yapabilmelerini sağlamak için Mekke ve Medine’deki tecrübeli ve dinamik ekibimizle her zaman hizmetindeyiz.

Parkur Turizm, bu mukaddes yolculukta sizlere en iyi hizmeti vermenin haklı onurunu her zaman yaşamaktadır.